Official site C'E'  SOLO L' AS ROMA C'E'  SOLO L' AS ROMA Totti C'E'  SOLO L' AS ROMA
Official site C'E'  SOLO L' AS ROMA C'E'  SOLO L' AS ROMA Totti C'E'  SOLO L' AS ROMA

English versionRomanian version

situl tuturor suporterilor giallorossi din ROMAnia

Pagina principala
ASRoma -echipa si istoria
Lincuri cu si despre ROMA
Cartea de oaspeti
Wallpapers cu ROMA
Intra pe Forum
Deveniti un membru al fanclubului AS ROMA !
Adauga acest site la lista preferintelor tale
Anti Juve


La Roma
ROMA

Voteaza in Top100
 

Votati situl ASRoma.home.ro  în top100

 

Meteo
 
Click pentru prognoza meteo

In Bucuresti
In toata tara
 
 
AS Roma



Pentru a deveni un membru al fanclubului AS ROMA tot ceea ce trebuie så faceti este så trimiteti un email pe adresa:adyG@home.ro împreunå cu: numele,porecla,orasul si evantual jucåtorul favorit-de la Roma si modalitåti de contact(telefon,email,adresa YahooMessenger,iRC,etc.).Veti apårea în lista membrilor fanclubului AS ROMA cât mai curând posibil.

ady, webmaster

Membrii Fan club
 AS ROMA

     Nume     Oras Jucator     Contact
Gheorghe "Gie" Adrian Craiova Totti adyG@home.ro
Mos Alexandra Baia Mare Totti alexandra10yaul@yahoo.com
Antohe Catalin Onesti Totti catalin_a_20@yahoo.com
Voinea Mircea Ploiesti Samuel mircea18sh@k.ro
Vladescu "Razi" Razvan Bucuresti Chivu giulestean@mail.com
Ferdy Alexander Bandung Totti himura-kenshin@bdg.centrin.net.id
Florin Timisoara Totti tottiuby@yahoo.co.uk
Tudor "Ricos" Pavelescu Bucuresti Totti ricoss@personal.ro
Coman "LAurenZIO" Laur Craiova Cassano laurenzio@k.ro
Ramadan Alex Targu Mures Chivu ramadanalex@yahoo.com
Ardereanu "Nutzu" Ionutz Timisoara Chivu aaionutz@yahoo.com
Ana Brasov Chivu ana_asroma@yahoo.com
Vica Adamoski Macedonia Samuel chicha1mk@yahoo.com
Ovidiu Bucuresti Totti ovi_ovi7@yahoo.com
Stefan van Hassel Wernhout (Olanda) Totti hassel1@wishmail.net
Anda Bejinariu Iasi Totti mamitza_and1@yahoo.com
Adi Pitesti Totti adi_romapitesti@yahoo.com
Ana Brasov Chivu ana_asroma@yahoo.com
Ivica Adamoski Macedonia Samuel chicha1mk@yahoo.com
Dan Razvan Cluj-Napoca Totti pdanrazvan@yahoo.com
Vasai "Dudu" Alexandru Bacau Montella aeroplanino@hotmail.com
Georgescu Andrei Bucuresti Totti ZEUS_din_Olymp@k.ro
Sonu "printesa" Diana  Bucuresti  Cassano printzesita_diana@yahoo.com
 Jaraveti "pici" Ionut  Bacau  Totti jaraveti_ionut@yahoo.com 
 Cristi  Roma  Totti cris17_roma@yahoo.com
 Podovei Razvan  Botosani  Botosani sharky042003@yahool.com 
 Vicente Botello  Mexico  Totti vicentebotello@hotmail.com 
 Dan Bucur  Timisoara  Totti as_roma21dan_bucur@yahoo.com 
 Gelu Ivancencu  Bucuresti  Totti tormentor811@yahoo.com
 Adi  Bacau  Montella fan_asr@yahoo.com
 Claudiu  Constanta  De Rossi claudiu_lipi@yahoo.com 
 Olteanu Stefan  Timisoara  Totti simon4asroma@yahoo.com 
 Veresteanu Bogdan  Oltenita   alexandruromanistul@yahoo.com 
 Iacob Ciprian  Bacau  Dellas yac0bs@yahoo.com 
 Mocanasu "totti10" Madalin  Bucuresti  Totti madalin_totti10@yahoo.com
 Florin " Tonino" Toloman  Cluj-Napoca  Cassano reddog2202@yahoo.com
 Radu-Eugen Gheorghiu  Ploiest  Totti/Montella re_gheorghiu@yahoo.com  
 Stef Simon  Timisoara  Totti/Mexes  
 Cocut "manciux" Octavian  Neamt  Totti marius.cocut@gmailcom 
 Yoko  Bucuresti  damiano tommasi yoko4asroma@yahoo.com 
 Radu  Bucuresti  Totti bmw_m3_negru@yahoo.com 
 Stoli Aurelian  Constanta  Totti OAIKY@yahoo.com 
 Cristea George Daniel  Bucuresti  Totti georgedaniel_cristea@yahoo.com 
 Sorin Gongeanu  Iasi  Totti sorin1606@yahoo.com 
 Toma "Fanatiku" Robert  Fetesti  totti robisk_88@yahoo.com 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
 
Montella
Vincenzo

The WALL
Vincenzo

La squadra

Tricoul

Vizitatori

 

Felicitåri!

sunteti unul din cei

de vizitatori

 
 
Copyright © 2003 Ady Gheorghe ,email:adyG@home.ro.Toate drepturile rezervate